M-logo

אביזרים משלימים

מעבר לצורך הבסיסי של אנשים בעלי מגבלות תנועה לכסאות גלגלים או קלנועיות, ישנו את נושא התחזוקה של כלים אלה. אצלנו תוכלו למצוא את כל חלקי החילוף הנדרשים והאביזרים המיוחדים על מנת שהכלי שלכם ישמש אתכם בצורה הנוחה, הבטוחה והאפקטיבית ביותר.

כפי שכולנו יודעים כסאות גלגלים וקלנועיות הם מוצרים יקרים במיוחד. בנוסף, לרוב אותם אנשים בעלי מגבלות תנועה תלויים בהם באופן מלא. לכן מאוד חשוב לא להזניח את הכלים הללו ולדאוג לאחזקה תקינה שלהם. במידת הצורך יש אפילו אפשרות להחליף כמה מהחלקים בהם, על מנת שיעבדו טוב יותר או שיהיו נוחים יותר למשתמש. 

אם אתם מעוניינים לבצע את שירות התיקון, ההחלפה והאבזור על ידי מישהו אחר, בוודאי תשמחו לשמוע שאנחנו מציעים זאת.

אצלנו תוכלו למצוא שירות תיקון קלנועיות וגם שירות התאמת כיסא גלגלים

תוכן עניינים

קטלוג מוצרים

כסא אורטופדי

RECARO SEATS

כסא אורטופדי מבית המותג הגרמני RECARO המשכך את זעזועי הדרך מקנה תמיכה נכונה בעמוד השידרה ויציבות בזמן נסיעה בכיסא הגלגלים.
ניתן להתקין מושבים המופעלים חשמלית או ידנית במספר רמות גימור ואבזור שונה.

חברתנו הנה החברה היחידה בארץ המתמחה בהתקנת והתאמת המושבים למגוון כיסאות הגלגלים החשמליים הקיימים בארץ, תוך הקפדה על איזון וביצועי כיסא הגלגלים.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

מצברי ג'ל

שקופית קודמת
שקופית הבאה
מצברי האיכות של חברת MK USA

חברתנו הינה יבואנית של מגוון מצברי ג’ל פריקה עמוקה בגדלים שונים המותאמים במידות ובזרמים לכלל כיסאות הגלגלים הממונעים והקלנועיות בארץ.
חברתנו דואגת להחזיק מלאי טרי בלבד של מצברים!

סוללות ג’ל מקוריות של MK  מספקות שנים של ביצועים מוכחים וחיים ארוכים משמעותית – בממוצע שנה עד שנתיים או יותר מסוללות אחרות כאשר הן מתוחזקות כראוי. זו הסיבה שהן היו הבחירה מספר אחת במשך שנים של יצרניות כסאות הגלגלים המובילות. בכל הנוגע לביצועים ואיכות, MK  ג’ל הוא הסטנדרט.
טכנולוגיית ג’ל מקורית:  בהתאם לתקנים הבינלאומיים המגדירים את סוללות הג’ל, האלקטרוליט משתתק לחלוטין בחומר ג’ל צמיגי במיוחד על מנת למנוע דליפה. 

המצברים מיוצרים בארה"ב וקיימת אחריות לשנה

מטענים

כוח: 2,5,8 Ampere

מטענים למצברי ג’ל לכיסאות גלגלים וקולנועיות.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

משענות יד

שקופית קודמת
שקופית הבאה
קימיים אצלנו דגמים ומידות שונות

קיימת אפשרות של בניית משענות ידיים בהתאמה אישית מסוגים רבים של חומרים ובדים.

כיסא רחצה ושירותים

KJT 739/740C

ריפוד PU, קל משקל ומתקפל בקלות. כולל מרכז נשלף וסיר ומגיע בצבעים כחול או ורוד.

עומס מרבי: 110 ק”ג.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

כרית ישיבה

שקופית קודמת
שקופית הבאה
כרית ישיבה GEL-CUBE

חברתנו שמחה להציג את כרית ישיבה GEL-CUBE בייבוא בלעדי מבית CAREMATE

כרית ישיבה מחומר מיוחד שפותחה בתכנוני הנדסה מורכבים וקיבלה פטנט בינלאומי שרשום על שמה.

כרית הישיבה הזו הינה בעלת מבנה מיוחד עם מילוי רב שכבתי בטכנולוגיית חלת דבש, המאפשרת פיזור אחיד של לחץ הישיבה ומקלה על זרימת הדם. חומרי Gel Cube שונים מכל חומרי הגלם האחרים, שכן הינם בעלי יכולות שחזור ועמידות לשימוש לאורך זמן.

משטח הג’ל הייחודי מגיע בשני גבהים שונים:

  • כרית ישיבה עם משטח ג’ל פטנט בגובה 13 מ”מ
  • כרית ישיבה עם משטח ג’ל פטנט בגובה 25 מ”מ

שאלות נפוצות

כיום אנחנו מבצעים את כל סוגי ההתאמות האישיות על מגוון רחב של מוצרים וכלים. החל מהתאמות לכיסאות גלגלים, התאמות לקלנועיות והתאמות למוצרים לבית כמו כריות למושב, או רמפות עם שיפוע מתאים לבית ולעסק.

מבחינת סוגי ההתאמות עצמן אנחנו מטפלים בהתאמות נוחות, כמו הושבה נכונה, ידיות, רגליות, משענות ראש, כריות לגב, התאמות מושב ובחירת ריפודים ובדים. כמובן שגם מבצעים את כל הטיפולים הטכניים הכוללים התאמות שונות החל מהחלפת מצברים, בוררי מהירות, התאמת מערכות פיקוד שונות ועוד. 

מעבר לכך אנחנו תמיד שמחים לפתור בעיות נגישות קיימות, אצל כל מי שחפץ בכך והמטרה העיקרית שלנו היא שכל אחד יוכל לחיות בעולם נגיש ונוח יותר. ככה שאם אתם זקוקים למוצר מיוחד, התאמה שלא צוינה כאן, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לבקר אצלנו ואנחנו נשמח לנסות ולעזור לכם במסע האישי שלכם.

כמובן, אנחנו שמחים לתת שירות לכל אדם אשר צריך התאמה כזו או אחרת והעיקר שהוא יוכל לחיות בשגרה יומית נגישה ונוחה יותר. אנחנו מבצעים תיקונים והתאמות גם לכיסאות וקלנועיות שלא נקנו דרכנו. אך לעיתים ישנם דברים שלא ניתן לעשות, מהסיבה שאנחנו לא מכירים את היצרן, או שאין לנו איך להשיג את החלקים החלופיים הספציפיים בעבור אותו הכלי. 

בכל מקרה אנחנו נעשה כל שביכולתנו כדי למצוא פתרון בעבור אותו הלקוח ולספק לו את השירות והתוצאה הטובים ביותר.

כל ההתאמות מתבצעות אצלנו בסדנא. לעיתים אנחנו מבצעים אותן בנוכחות הלקוח, מהסיבה שבצורה הזאת הוא יכול לבחון את המוצר תוך כדי עשייה ולראות האם זה מתאים עבורו. במידת הצורך אנחנו מחזיקים מעבדת חילוץ שמגיעה עד לבית הלקוח, שם אנחנו יכולים לבצע את התיקונים וההתאמות הנדרשות, כולל עבודות חשמל ועוד.