M-logo

כסא אורטופדי

logo_recaro

חברתנו שמחה להציג את הכסא האורטופדי האיכותי לכסאות גלגלים בייבוא בלעדי מבית המותג הגרמני RECARO

זהו מושב אורטופדי איכותי המשכך את זעזועי הדרך, מקנה תמיכה נכונה בעמוד השידרה ויציבות בזמן נסיעה בכיסא הגלגלים.
ניתן להתקין במושבים המופעלים חשמלית או ידנית במספר רמות גימור ואבזור שונה.

חברתנו הנה החברה היחידה בארץ המתמחה בהתקנת והתאמת המושבים למגוון כיסאות הגלגלים החשמליים הקיימים בארץ, תוך הקפדה על איזון וביצועי כיסא הגלגלים.

בחרו בכסא האורטופדי של המותג RECARO

כסא אורטופדי לכסא גלגלים, הוא כלי עזר בהתאמה אישית המשפיע על ניידותם ונוחותם של המשתמשים בו. שלא כמו כסאות גלגלים עם כסא סטנדרטי, המתמקדים בעיקר בצרכי ניידות בסיסיים, כסאות גלגלים בעלי כסא אורטופדי מותאמים לספק תמיכה משופרת, יציבות ותכונות ארגונומיות לטיפול בבעיות אורטופדיות ספציפיות.

מאפיין מרכזי אחד של כסא אורטופדי הוא הרכיבים המתכווננים שלו, המאפשרים התאמה אישית לצרכים האישיים. זה עשוי לכלול גובה מושב מתכוונן, זווית משענת הגב, גובה משענת היד ומיקום משענת כף הרגל. התאמות אלו עוזרות לייעל את היציבה, להקל על נקודות הלחץ ולקדם התאמה נכונה, החיונית עבור אנשים עם פציעות אורטופדיות כגון פציעות חוט שדרה, דלקת פרקים או התאוששות לאחר ניתוח.

כסאות גלגלים בעלי כסא אורטופדי משלבים לעתים קרובות מערכות ישיבה מיוחדות, כגון כריות מתאר או משטחי הפחתת לחץ, כדי לפזר משקל באופן שווה ולמנוע פצעי לחץ או אי נוחות. בנוסף, דגמים מסוימים עשויים לכלול מערכות מתקדמות או רכיבים בולמי זעזועים כדי לספק נסיעה חלקה יותר על פני שטח לא אחיד, להפחית טלטולים ורעידות שעלולים להחמיר כאב או פציעות אורטופדיות.

עמידות ויציבות הם בעלי חשיבות עליונה בכסא אורטופדי, עם מסגרות יציבות הבנויות מחומרים קלים אך חזקים כמו אלומיניום או טיטניום. זה מבטיח אמינות לטווח ארוך ומקל על תמרון קל יותר הן למשתמש והן למטפלים.

כסא אורטופדי לישיבה ממושכת

כסא אורטופדי לישיבה ממושכת מספק מספר יתרונות מרכזיים המסייעים להקל על הבעיות הקשורות לישיבה ממושכת, במיוחד עבור אנשים עם בעיות אורטופדיות:

  1. תמיכה ליציבות: כסאות אלה נועדו להציע תמיכה הניתנת להתאמה אישית, כולל גובה מושב מתכוונן, זווית משענת הגב וגובה משענת היד. תכונות אלו מעודדות יישור יציבה תקין, מפחיתות את הסיכון לפתח בעיות שריר-שלד או החמרת מצבים קיימים הנגרמים מישיבה ממושכת.
  2. פיזור לחץ: מערכות ישיבה מיוחדות, כגון כריות מתאר או משטחי שחרור לחץ, מסייעות בחלוקת משקל הגוף באופן שווה, הפחתת נקודות הלחץ והסיכון לפצעי לחץ – דאגה שכיחה עבור אנשים המבלים תקופות ממושכות בישיבה.
  3. נוחות והקלה על כאב: כיסאות אלה נותנים עדיפות לנוחות המשתמש עם תכונות כמו משענות יד מרופדות, משענות מתכווננות ורכיבים בולמי זעזועים. על ידי מזעור אי הנוחות ומתן תמיכה נאותה, כסאות גלגלים אלו מסייעים בהקלת כאבים הקשורים לישיבה ממושכת, ומשפרים את הרווחה הכללית ואיכות החיים.

מושב אורטופדי

כסאות גלגלים עם מושב אורטופדי מציעים מגוון יתרונות לאנשים עם לקויות תנועה, במיוחד אלה עם מצבים אורטופדיים המשפיעים על העצמות, המפרקים או השרירים שלהם. כסאות גלגלים אלו תוכננו במיוחד כדי לספק נוחות, תמיכה ופונקציונליות, תוך מענה לצרכים הספציפיים של המשתמשים.

ראשית, כסאות גלגלים בעלי מושב אורטופדי מתוכננים עם תכונות ארגונומיות כדי לקדם יציבה ויישור נכונים, להפחית את הסיכון של עומס או פציעה בעמוד השדרה ובמערכת השרירים והשלד. זה יכול להקל על אי נוחות ולמנוע סיבוכים ארוכי טווח הקשורים לישיבה לקויה.

ריפוד מיוחד ואיכותי מסייע גם בפיזור הלחץ באופן שווה, מפחית את הסבירות לפצעי לחץ ומקדם את זרימת הדם.

בסך הכל, היתרונות של כסאות גלגלים בעלי מושב אורטופדי מתרחבים מעבר לסיוע בניידות בלבד, וכוללים נוחות משופרת, יציבה ורווחה כללית עבור אנשים עם אתגרים אורטופדיים.

מושב אורטופדי לכסא

מושב אורטופדי לכסא גלגלים, כרוכה במספר שיקולים כדי להבטיח שהוא עונה על הצרכים הספציפיים של המשתמש. ראשית, הערכת דרישות הניידות של המשתמש וכל אתגר אורטופדי שפניו הוא עומד. התייעצות עם איש מקצוע בתחום הבריאות או פיזיותרפיסט יכולה לספק תובנות חשובות בנוגע למצב הרפואי הנוכחי של המשתמש.

לאחר מכן, יש לשקול גורמים כגון רוחב, עומק וגובה המושב כדי להבטיח התאמה ותמיכה נאותים. תכונות מתכווננות כמו משענות יד, משענות לרגליים ומשענות גב מאפשרות התאמה אישית לנוחות ויציבה.

קיבולת המשקל ויכולת התמרון של המושב חשובים אף הם ויש לוודא שהמושב יכול להכיל את המשתמש בצורה בטיחותית. בנוסף, יש להעריך את מערכות הריפוד והתמיכה של המושב כדי למנוע פצעי לחץ ולקדם את זרימת הדם.

בסופו של דבר, בחירת מושב אורטופדי לכסא גלגלים כרוכה באיזון צרכים אישיים, נוחות ופונקציונליות כדי לשפר את הניידות ואת איכות החיים הכוללת.

אנחנו בא.ש. דואגים לעשות לכם התאמות אישיות ומקצועיות בהתאם לצרכים האישיים הפרטניים של כל לקוח. אנחנו נלווה אתכם בתהליך צמוד, עד שתרגישו שהמוצר מושלם בעבורכם ועונה על כל הדרישות שלכם. מוזמנים להגיע לסדנה שלנו, אנחנו כאן ומוכנים איתכם לכל אתגר.