מצבר ג'ל

חברתנו הינה יבואנית של מצבר ג’ל פריקה עמוקה בגדלים שונים המתאים במידות ובזרמים לכל כיסאות הגלגלים הממונעים והקלנועיות בארץ.
אנחנו דואגים להחזיק מלאי טרי של מצברים!

סוללות הג’ל המקוריות של MK מספקות שנים ארוכות של ביצועים מוכחים ואורך חיים ארוך במיוחד – בממוצע שנה עד שנתיים או יותר מסוללות אחרות, כמובן בהנחה שהן מתוחזקות כראוי. זו הסיבה שהסוללות של MK היו הבחירה מספר אחת במשך שנים של כל יצרניות כסאות הגלגלים המובילות. בכל הנוגע לביצועים ואיכות, MK  ג’ל הוא הסטנדרט.

טכנולוגיית ג’ל מקורית: מיוצרת בהתאם לתקנים הבינלאומיים המגדירים את סוללות הג’ל. האלקטרולייט משתתק לחלוטין בחומר ג’ל צמיגי במיוחד על מנת למנוע דליפה. 

בחרו במצברי הג'ל של חברת MK

שימוש בכלים ממונעים מצריך גם מצברים. עבור קלנועית יש להצטייד במצבר ג’ל. גם בכיסאות נכים מסוגים שונים משתמשים במצברים אלו. מצבר הוא חלק בלתי נפרד מכל כלי רכב ממונע, הוא זה שמאפשר את התנעת המנוע ולכן גם את הנסיעה בכלי הרכב. אך כל מי שמחזיק ברשותו כל ממונע כלשהו מודע לכך כי המצבר הוא אחד הרכיבים שמתבלים תוך פרק זמן קצר יחסית, ויש צורך להחליף אותו בחדש.

היות והמצבר ממלא תפקיד חיוני כל כך בכל כלי רכב, חשוב מאוד לבחור אותו בקפידה ובהתאמה מקסימלית לכלי אותו הוא עתיד להניע. כך שהוא אכן ימלא את התפקיד שלו כראוי, ויתפקד לאורך זמן רב ככל שניתן.

בעוד לכלי רכב משתמשים במצברי חומצה, הרי עבור קלנועיות וכיסאות נכים ממונעים משתמשים במצברי ג’ל. השוק מציע כיום מגוון נרחב של מצברים מסוגים שונים. אך מעבר לכך – גם בתוך קטגורית מצברי הג’ל ניתן להבחין בין מצברים בעלי מאפיינים שונים.

שימו לב שאתם כלקוחות שאינכם מומחים בתחום המצברים, ההתאמה וההתקנה, אולי אינכם מתמצאים ולא ממש מבחינים בין המוצרים השונים. אך יחד עם זאת עליכם לפעול בחכמה כדי להבטיח שאתם מבצעים את הרכישה הנכונה של המצבר.

כי זה לא משנה מה אתם יודעים ומה לא, משנה מאוד האם הכלי הממונע שלכם, הקלנועית או הכיסא מצוידים במצבר ג’ל איכותי, מתאים, יעיל ועמיד לאורך זמן. אז גם אם אתם לא מתמצאים – כדאי לכם ללמוד מעט על הנושא כדי לבצע רכישה חכמה.

יתרונות מצברי ג'ל של MK

עמידות מוגברת

יכולות לספק פי 2 עד 3 מחזור חיים מסוללות חומצה.

אלקטרוליט בג'ל

אין נוזלים מכל סוג שהוא הסוללה אטומה לחלוטין. בטוח בכל מצב (למעט הפוך).

מחזור עמוק

סוללות MK אטומות הינן בעלות יכולת פריקה של יותר מ-1000 מחזורים.

בטיחות

של MK ישנה מערכת אוורור מיוחדת לאיטום מחדש שמונעת לחץ פנימי מוגזם, ובכך ממזערת את הסיכון להתפוצצות בתנאים רגילים.

בנייה אטומה לשימוש ללא תחזוקה

קופסאת הסוללה אטומה ואינה מצריכה טיפול מיוחד.

10% יותר אלקטרוליט

חיים ארוכים יותר והתייבשות מינימלית לאחר שימוש ממושך.

בנייה איכותית

מבטיחה ביצועים עקביים ואמינים לטווח ארוך.

יותר מ -250 בדיקות בקרת איכות

הסוללות נבדקות בבדיקות בטיחות מהמחמירות ביותר ומוסמכות לתקן ISO 9001.

המצברים מיוצרים בארה"ב וקיימת אחריות לשנה

מצבר ג'ל פריקה עמוקה

להלן מספר פרמטרים חשובים שיש להיות מודעים אליהם בעת רכישה של מצבר ג’ל פריקה עמוקה:

החברה – יש חברות שונות ברחבי העולם שמייצרות מצברים. גם בארץ ניתן למצוא מגוון חברות ומותגים שעומדות מאחורי ייצור המצבר. כמובן שחברה מובילה ונחשבת לרוב תציע מוצרי איכות ברמה גבוהה יותר. אמנם מוצרים של חברה נחשבת עשויים במקרים רבים גם לעלות יותר, אך לרוב ההפרש במחיר יהיה משתלם.

סוג – יש סוגים שונים של מצברים. חשוב לתת את הדעת לסוג המצבר ולשיטת העבודה שלו. מצבר ג’ל פריקה עמוקה לעומת מצבר חומצה ועוד.

מידה ועוצמה – שימו לב שכל מכשיר ממונע צריך מצבר מתאים עבורו לפי עוצמת המנוע שלו כמו גם לפי המבנה שלו והמקום המיועד להתקנת המצבר.

טריות – זה לא חלב ולא מאפה, אך גם כאן הטריות חשובה. כאשר רוכשים מצבר שכבר עמד תקופה ארוכה על המדף, הדבר עלול להשפיע על היעילות שלו כמו גם על העמידות שלו למשך זמן. חשוב לבחור מצבר טרי שעדיין לא הספיק להתיישן על המדפים בין הספקים, הסוכנים והמוכרים.

עמידות – מצבר הוא רכיב שנוטה לסיים את חייו בחלוף תקופת שימוש כזו או אחרת. כדי למנוע מצבים של החלפה תדירה ורכישה חוזרת ונשנית, חשוב לבחור מצבר שנחשב עמיד, כזה שיוכל ללוות אתכם למשך תקופה משביעת רצון של שימוש מועיל.

מצבר לקלנועית

נציין כי מצברים איכותיים מבית טוב לרוב יהיו מלווים בתקופת אחריות למשך פרק זמן מסוים. בעת קניית מוצר חדש כולנו מקווים שהמוצר יחזיק מעמד יפה ויעבוד כראוי, ולא יהיה לנו צורך לממש את האחריות. אך כאן כדאי לשים לב לכך שכאשר יש למצבר אחריות למשך פרק זמן של מספר שנים, הדבר בהחלט מלמד אותנו יותר ממשהו על האיכות של המצבר כמו גם על הצפי של העמידות שלו.

האחריות מספרת שהמוצר יוצר באופן כזה שהוא יוכל לשרת את המשתמשים למשך פרק זמן משביע רצון. שאם לא כן, החברה לא הייתה מעניקה אחריות לפרק זמן כזה. נכון, בכל מוצר עלולים להתרחש תקלות וקלקולים, וגם במצברים עם אחריות זה יכול לקרות. אך בכל זאת במרבית המקרים מצבר עם אחריות יהיה תקין למשך כל תקופת האחריות וככל הנראה גם אחריה.

אמנם כדי להפיק את המיטב מהמצבר חשוב מאוד לדעת כיצד להשתמש בו ואיך לתחזק אותו, כך שהוא יישמר תקין ופעיל לאורך זמן רב. כבר בעת הרכישה כדאי מאוד לקבל הנחיות וללמוד על אופן השימוש הנכון במצבר, במטרה לשמור על תוחלת חיים ארוכה ככל שניתן, ולמנוע בלאי מהיר.

חשוב לציין כי שימוש מושכל אכן מאריך את תוחלת החיים של המצבר, אך לרוב מצברי ג’ל נחשבים למצברים שלא מצריכים תחזוקה מיוחדת, הם בנויים בצורה כזו שקופסת הסוללה אטומה ויש לה יכולת פריקה גבוהה. מה שבסופו של דבר מתבטא בתקופת שימוש ארוכה יותר במצבר.

מצבר ג'ל לקלנועית

צריכים לרכוש מצבר ג’ל לקלנועית? חברת א.ש כיסאות גלגלים מזמינה אתכם לקבל את המענה הנחוץ בהתאם לאתגר שאתם מתמודדים מולו בשלב זה בחיים. אצלנו תמצאו מגוון אביזרים ומוצרים להקלה על החיים ולהתמודדות עם מוגבלות זמנית או קבועה. בין היתר תוכלו לרכוש אלצנו מצברי ג’ל ברמות עוצמה שונות ובגדלים שונים, כדי שתוכלו להתאים את המצבר המדויק והנכון ביותר לקלנועית שלכם. אצלנו הצוות המקצועי ומבחר המוצרים המוצע מאפשר לכל לקוח לערוך רכישה מוצלחת שתלווה אותו בשימוש מועיל ונוח למשך פרק זמן ארוך.

ההתמחות שלנו בענף הקלנועיות והאביזרים הנלווים מבטיחים שכל לקוח שמגיע אלינו יקבל מענה אופטימלי, ייעוץ מותאם היטב לצרכיו, התאמה מיטבית של המוצר הנחוץ לו וכן שירות לכל אורך הדרך. אנו מציעים את מיטב המוצרים תוצרת יצרנים נחשבים ברמה בינלאומית, ומציעים ללקוחותינו מוצרים מעולים, שירות מושלם ומחירים הוגנים!