סדנא

הסדנא שלנו היא בעצם בית המלאכה של העסק בה כל הקסם האמיתי קורה. בתוך הסדנא אנחנו מבצעים את ההתאמות המיוחדות הנדרשות לכל אחד מלקוחות שלנו וכסאות הגלגלים הנחוצים להם. בנוסף זה החלל בו אנחנו מבצעים גם את התיקונים השונים לכיסאות הגלגלים, עבודות התחזוקה, וגם תיקונים ותחזוקה לקלנועיות השונות.

תוכן עניינים

האם ניתן להגיע לסדנא?

הסדנא פתוחה ללקוחות שלנו וברוב המקרים כאשר אנחנו מבצעים התאמות ללקוח, הדבר מתבצע ביחד איתם. יש חשיבות רבה לביצוע ההתאמות בנוכחות מלאה של הלקוח, כי בצורה הזאת אנחנו יכולים לאפיין את הצרכים שלו ואת ההתאמות הנדרשות תוך כדי ניסיון ועבודה. מצד הלקוח, הוא חווה את כל תהליך ההתאמה איתנו ביחד ויכול להתרשם מהעבודות השונות שאנחנו מבצעים.

האם הסדנא פתוחה תמיד?

הסדנא לא תמיד פתוחה והיא בעיקר פתוחה כאשר הצוות שלנו עובד בה ומבצע בה תיקונים והתאמות. כמובן שאם יש צורך להגיע כדי לבצע התאמות או תיקונים אנחנו ממליצים לקבוע איתנו מראש על מנת שנוכל לתת לכם את השירות הטוב ביותר. קחו בחשבון שבמקרי חירום אנחנו נותנים גם שירותי חילוץ לתיקונים שלא יכולים להידחות, על מנת שלא יקרה מצב שמישהו נתקע.

מה אפשר למצוא בסדנא?

בסדנא אנחנו מאחסנים את כל סוגי הציוד הנדרש לנו לביצוע ההתאמות והתיקונים השונים. בין אם זה סוגי בדים וריפודים שונים, כדי לייצר משענות, מושבים, ידיות ועוד. בנוסף אנחנו גם מחזיקים שם את כל סוגי החלקים החלופיים לטיפולים השונים שיש לבצע בכיסאות ובקלנועיות, החל מצמיגים ועד מצברים.

האם אפשר להגיע לסדנא לרכוש חלקים ולבצע טיפול?

במידה והסדנא פתוחה והצוות שלנו פנוי אתם מוזמנים להגיע ולרכוש מאיתנו את החלקים החלופיים שאתם צריכים, או לדבר איתנו לגבי ההתאמות שאתם מעוניינים לבצע בקלנועית או בכיסא. אנחנו נשמח ללוות אתכם בתהליך ולעזור לכם בבחירת המאפיינים והחלקים, שיעזרו לכם לעבור את שגרת היומיום בצורה הנוחה והבטוחה ביותר.