M-logo

כרית ישיבה

חברתנו שמחה להציג את כרית ישיבה GEL-CUBE בייבוא בלעדי מבית CAREMATE

כרית ישיבה מחומר מיוחד שפותחה בתכנוני הנדסה מורכבים וקיבלה פטנט בינלאומי שרשום על שמה.

כרית הישיבה הזו הינה בעלת מבנה מיוחד עם מילוי רב שכבתי בטכנולוגיית חלת דבש, המאפשרת פיזור אחיד של לחץ הישיבה ומקלה על זרימת הדם. חומרי Gel Cube שונים מכל חומרי הגלם האחרים, שכן הינם בעלי יכולות שחזור ועמידות לשימוש לאורך זמן.

משטח הג’ל הייחודי מגיע בשני גבהים שונים:

  • כרית ישיבה עם משטח ג’ל פטנט בגובה 13 מ”מ
  • כרית ישיבה עם משטח ג’ל פטנט בגובה 25 מ”מ
בחרו בכרית הישיבה של CAREMATE

החומר ממנו הכרית עשויה הוא ג’ל אנטי-בקטריאלי עם תאי אוויר. יותר מ- 99% מהמרכיבים בו הינם בלתי מזיקים ומשמשים בתעשיית הקוסמטיקה. המילוי של הכרית ניתן לשטיפה במים וכך ניתן לשמור תמיד על ניקיונו.

בכיסוי של הכרית מיושמת טכנולוגיית1000-CQ  למניעת החלקה, בכדי למנוע חוסר נוחות כאשר הגוף מחליק מהכרית בזמן הישיבה.

חומר הג’ל שנמצא בתוך הכרית הינו פטנט רשום בינלאומי ואינו כולל סיליקון. כרית הג’ל הינה בעלת יכולות שחזור צורה מעולות ועמידות גבוהה וצמודה לגוף גם בזמן תנועות המשתמש.

המבנה הכפול של מילוי הג’ל מעניק תחושה נעימה בישיבה עליו והינו משטח נושם. הכרית מומלצת במיוחד לאנשים ומטופלים, הנוטים לסבול מפצעי לחץ עקב ישיבה ממושכת.

מבנה חלת הדבש הכפול הינו השילוב המושלם של מבנה בצורת משושים, שפותח לאחר עשרות אלפי סימולציות בתלת ממד ומאפשר פיזור לחץ שווה. המבנה הינו בעל עובי תאים משתנה בחלק העליון והתחתון, כאשר הם באים במגע עם הגוף. טכנולוגיית חלת הדבש היא אופטימאלית לריכוך הישיבה והקריסה האנכית ומאפשרת יכולת נשיאה אופטימאלית של הגוף בסיוע תכנון הנדסי. הטכנולוגיה הינה פטנט בינלאומי.

Air Cell-Beta חומר חדש בעל צפיפות ואלסטיות גבוהה

החומר החדש הזה מרכז את היתרונות של לטקס ושל Memory Foam. הוא בעל מבנה כפול של חלת דבש, שהינו מבנה המורכב מתאים משושים בשתי שכבות, המאפשר אלסטיות ועמידות מצוינות.

המושב מספק פיזור לחץ אופטימאלי, מגע עדין וספיגה של זעזועים ורעידות. מסייע גם למניעת עיוות ולחץ על כלי דם ותאי עור, על ידי פיזור הלחץ הנוצר לאורך זמן לעבר המותניים והירכיים. בנוסף, כל תא אוויר מאפשר תחושת ישיבה נוחה והינו נושם על ידי פעולת הוצאת והכנסת אוויר.

מהי טכנולוגיית חלת הדבש הרב-שכבתית?

זוהי טכנולוגיה תחת פטנט בינלאומי המשלבת מבנה תאים משושים, שפותחה לאחר עשרות אלפי ניסויי תלת-ממד. הטכנולוגיה שלנו מבצעת יישום של שיטת חלת הדבש המשמשת לנשיאת עומסים בבנייה (קריסה ודחיסה). שיטה זו מיושמת בהנדסת מבנים ומבנה דואלי, למטרת פריסת לחצים. בפטנט קיים הבדל בעובי התאים בחלק התחתון הנוגע ברצפה ובחלק העליון שהינו במגע עם הגוף.

חומר המבנה של Beta Gel

 

Beta Gel הינו שילוב של שמן שאינו מזיק לעור, המשמש במוצרי קוסמטיקה, ושל פולימרים מיוחדים ואלסטומרים. הוא כולל מבנה של תאים משושים דמוי חלת דבש, כאשר כל תא נראה עצמאי ובעל תנועה משל עצמו.

Beta Gel מפזר את הלחץ וסופג זעזועים וויברציות, יחד עם אלסטיות ועמידות גבוהה במיוחד. בנוסף, החומר אינו נקרע בקלות ואינו מתבלה גם בטמפרטורות גבוהות של עד 70 מעלות. ניתן לשטוף אותו בקלות עם מים.

המבנה הכפול של Beta Gel מספק חווית ישיבה נעימה עם יכולת נשימה של המושב. בהתאם לתזוזות רגעיות של הגוף, כל תא משחרר את האוויר הכלוא בתוכו וסופג אוויר טרי בכדי למקסם את פעולת האוורור.

היתרון בישיבה ממושכת על כרית ישיבה Gel Cube

מורידה את הכאב הנלווה לישיבה ארוכה ומאפשרת לשמור על תנוחה נכונה של אגן הירכיים

 האלסטיות נשמרת גם בישיבה ממושכת וניתן להשתמש בכרית למספר שנים רבות בשל אפשרות השטיפה והניקוי במים.

מתאים בעבור עובדים שנמצאים בעבודת מחשב, אשר דורשת ישיבה ממושכת. עבור אנשים מבוגרים בעלי בעיות בירכיים או במותניים. עבור נשים בהריון שהישיבה קשה להן. מתאים גם עבור נהגי מוניות ואוטובוסים המבלים זמנים ארוכים בישיבה וגם בעבור אנשים היושבים המון שעות בכסאות גלגלים.

התאמות אישיות לכיסאות גלגלים וקלנועיות

ניתן להשתמש בשכבת הג’ל המיוחדת להתאמה וריפוד משטחים שונים בהתאם לצרכי הלקוח. אצלנו בסדנה מבצעים שימוש בכרית הישיבה המיוחדת הזאת כחלק מתהליך התאמות אישיות, על מנת לרפד ולהתאים את כיסאות הגלגלים והקלנועיות של הלקוחות שלנו לצרכי הנוחות שלהם.

כרית הישיבה מתאימה לשימוש קלנועית מתקפלת, כסא גלגלים חשמלי, כסאות גלגלים ידניים, כסאות גלגלים לילדים וכסאות גלגלים מעמידים.

בעזרת משטח הג’ל הייחודי ניתן להושיב אותם בצורה נוחה יותר, ליצור מגוון סוגים של משענות, ראש, גב, יד ועוד, וכמובן לשפר את החוויה הכוללת שלהם מהשימוש בכיסא או הקלנועית.