כיסא גלגלים הנעה קדמית

ew7
כיסא גלגלים SANGO FWD

הייחודיות בכיסא הגלגלים עם ההנעה הקדמית הנה יכולת התמרון במעברים צרים ובפניות חדות.

אחד האתגרים הבסיסיים בעיצוב כיסא גלגלים ממונע הוא הושבה ארגונומית ומיקום. מערכת ההושבה בדגמי SANGO advance הנה מותאמת לנוחות מרבית וניתנת לשינוי והתאמה כך שתתאים לכל מבנה גוף בדיוק ונוחות אופטימלית.

חברת DIETZ Power ומוצריה נבחרו בקפידה כדי שיתאימו ויוכלו לספק מגוון פתרונות למצבי הנהיגה השונים של המשתמש הישראלי מנסיעה במסדרונות צרים ועד נסיעה בשטחים פתוחים ושיפועים שונים.

תכונות המוצר:

 • משקל כולל: 130 ק”ג.
 • משקל נשיאה מירבי: 160 ק”ג.
 • גובה בסיס מושב: 39-41 ס”מ.
 • גלגלים אחוריים: צמיג PU. מלא ללא תקרים או צמיג אויר 12 אינץ’ או 14 אינץ’ עם חישוקי סגסוגת.
 • גלגלים קדמיים: צמיגים קדמיים 8 אינץ’ או 9 אינץ’ PU מלא ללא תקרים או אויר עם מזלגות מתכת.
 • רדיוס סיבוב: 119 ס”מ.
 • מטען: 8 אמפר אלקטרוני.
 • חגורת אגן אבזם.
 • מגוון אפשרויות למשענת גב.
 • רגליות סגסוגת מתכות חזקות מתכווננות עם משטחי כף רגל מפלסטיק חזק או עם רגלית מרכזית.
 • משענות ידיים מרופדות. מתרוממות לאחור או שולחניות מרופדות.
 • שתי סוללות ג’ל פריקה איטית 12 וולט 60 אמפר או 78 אמפר.
מפרט טכני
מידע נוסף
אורך מלא
98 ס"מ
שלדה
פלדה
רוחב מלא
61 ס"מ
מצברים
60 אמפר
זווית מושב
ניתנת לשינוי ידני קבוע/חשמלי
מהירות מקסימלית
6,10,12.5 קמ"ש
עומק מושב
40-55 ס"מ
טווח נסיעה
30 ק"מ
רוחב מושב
42-55 ס"מ
מנוע
2 מנועים 4 פחמים 24 וואט
זיוות משענת גב
ניתנת לשינוי ידני קבוע/חשמלי
בלמים
אלקטרומגנטי אוטומטי
גובה משענת גב
50-57 ס"מ *ניתן להזמין במידות מיוחדות
אחריות
5 שנים על השלדה שנתיים על מערכת החשמל והמנועים שנה על המצברים

כיסא גלגלים הנעה קדמית הוא כיסא שבו מנועי ההנעה ממוקמים בקדמת הכיסא מתחת לרגלי המשתמש. בניגוד לכיסאות עם הנעה אחורים הממוקמים מאחור, כיסא עם הנעה קדמית מציע יתרונות שונים במונחים של ניידת, נוחות ושליטה. כיסא זה מציע יציבות רבה בשימוש על משטחים לא ישרים, תמרון מעולה ואפשרות ניהול בצורה חופשית. ההנעה הקדמית מאפשרת יכולת תמרון נוחה במקומות צפופים כמו בתים, משרדים וכו׳.. מדובר בפתרון המתקדם ביותר אשר מטרתו העיקרית לספק עצמאות ונוחות.

כיסא גלגלים הנעה קדמית נוטה לספק ישיבה נוחה יותר מכיוון שהגלגלים הקדמיים סופגים את רוב הזעזועים מהקרקע. מה שמפחית את העומס על המשתמש, במיוחד שהנוחות חשובה לשימוש ממושך בכיסא. אחד האתגרים הבסיסיים בעיצוב כיסא גלגלים ממונע הוא הושבה נוחה ומתאימה. מערכת ההושבה בכיסא זה מותאמת לספק נוחות מירבית וניתנת לשינוי והתאמה במיוחד למשתמש. ניתן להתאים אישית את המושב ומשענת הגב לצד העיצוב היציב של הכיסא.

מנועים קדמיים מספקים יציבות משופרת יחד עם רדיוס  קטן המאפשר תמרון במקומות צרים. הם מפזרים את משקל המשתמש בצורה שווה על הקרקע מה שמשפר את האחיזה במיוחד בשטחים חיצוניים. כיסא גלגלים הנעה קדמית הוא כלי מרכזי בשיפור איכות החיים עבור משתמשים מוגבלי ניידות. שכל מטרתו היא להעניק למשתמש עצמאות, ניידות גבוהה במגוון סביבות ונוחות. יחד עם אפשרות ההתאמה האישית ניתן להעניק למשתמש כיסא שישפר את חיי היומיום שלו באופן ניכר.

מה היתרון בהנעה קדמית?

מה היתרון בהנעה קדמית? לא מדובר ביתרון אחד אלא במספר יתרונות חשובים מאוד. כל יתרון מביא לידי ביטוי את הכיסא לפתרון המתקדם ביותר. הן מבחינת הנוחות והן מבחינת העצמאות שהמשתמש מקבל. 

 • יציבות: המיקום הקדמי של המנוע מספק יציבות רבה יותר במיוחד בשטחים לא אחידים. זהו יתרון משמעותי למי שמתנייד במקומות עם קרקע שונה.
 • תמרון: רדיוס הסיבוב קטן בכיסא גלגלים הנעה קדמית מה שמקל על המשתמש לתמרן במקומות צרים. כמו בתים, מעברים צרים בחנויות ומשרדים. היכולת לבצע סיבובים חדים יותר מקנה חופש תנועה רב יותר. 
 • אחיזה: ההנעה הקדמית מאפשרת פיזור טוב יותר של משקל המשתמש על הגלגלים הקדמיים. דבר המשפר את אחיזת הכיסא בקרקע. זה חשוב במיוחד בשימוש חיצוני כאשר הכיסא צריך לנסוע על משטחים כמו חול,דשא או קרקע חלקה.
 • נוחות: בזכות מיקום ההנעה, הגלגלים הקדמיים סופגים את רוב הזעזוע מהקרקע, מה שמפחית את העומס על המשתמש ומשפר באופן מיידי את הנוחות בשימוש ממושך. כך ניתן לשמור על יציבה נכונה שמפחיתה את הסיכויים לכאבים בשרירים ובמפרקים.
 • יכולת נסיעה: כיסאות עם הנעה קדמית מתאימים לשימוש בשטחים שונים הן בשטחים עירוניים והן בשטחים חיצוניים עם קרקע לא אחידה. זה מאפשר למשתמש להיות עצמאי יותר ולנוע בחופשיות במגוון סביבות.

 

מלבד יתרונות אלו קיימים עוד מספר יתרונות שמשפרים באופן ניכר את איכות חיי המשתמש. הם מציעים יציבות, תמרון קל, אחיזת קרקע טובה יותר ונוחות מרבית. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים, כיסא זה ממשיך להשתפר ולהציע אפשרויות מתקדמות לניידות ועצמאות.

למי יתאים כיסא גלגלים עם הנעה קדמית?

למי יתאים כיסא גלגלים עם הנעה קדמית? כיסא זה יכול להתאים ולתת לא מעט עבור משתמשים עם מגוון רחב של צרכים. עבור אנשים הסובלים ממגבלת תנועה ברגליים או בגוף התחתון, כיסא גלגלים הנעה קדמית מספק אפשרויו נסיעה ונגישות מוגברת. ההנעה הקדמית מאפשרת לנוע בקלות בין מקומות ולהגיע לאזורים שבעבר לא היו נגישים עם כיסא גלגלים אחר. הוא מקל על ביצוע פעולות יומיומיות ומגביר את רמת העצמאות של המשתמש.

ילדים או מבוגרים עם צרכים תפקודיים מיוחדים, יכולים להשתמש בכיסא זה ולקבל את היכולת לנסוע ולהשתלב בסביבה רחבה יותר עם כיסא גלגלים זה. בגלל יתרונותיו המרכזיים בנושאי הנגישות, הביטחון והנוחות הוא פתרון מעולה ומתקדם עבור אנשים עם צרכים שונים המחפשים כיסא שיספק להם יציבות ועצמאות במהלך היום. השימוש בו אינו מקובע ואפשרות התאמת כיסא גלגלים למשתמש שמה את הדגש שהוא מתאים למגוון רחב של צרכים ואנשים.

אז התשובה הנכונה ביותר לשאלה היא, עבור כל אחד המחפש כיסא שיספק נוחות, עצמאות, תמרון ואחיזה טובה. בזכות ההנעה שלו המופעלת באמצעות ג’ויסטיק הוא מאוד ידידותי למשתמש. יחד עם התאמה אישית והקלות בשימוש במערכות הכיסא הוא הפתרון המתאים והמומלץ ביותר הן לשימוש יומיומי בבית או במשרד והן לשימוש בסביבה חיצונית עם קרקע לא אחידה. כל שימוש בו יהיה קל ונוח יותר לעומת כיסא סטנדרטי שאינו מספק את רוב היתרונות שהצגנו.

האם ניתן לבצע התאמות אישיות לכיסא?

האם ניתן לבצע התאמות אישיות לכיסא? זו שאלה ששואלים אותנו לא מעט. כמובן, ניתן לבצע התאמה מלאה ואישית עבור כיסא גלגלים הנעה קדמית. כאשר מבצעים התאמה זה מתבצע במיוחד עבור הצרכים הספציפיים של המשתמש. ההתאמה כוללת שינוי גובה המושב ורוחבו על מנת להבטיח נוחות מיטבית. במידת הצורך ניתן להתאים את התמיכה לגב ולצוואר לפי דרישות הנוחות והתמיכה המתאימים למשתמש.

מלבד התאמה לצוואר וגובה ורוחב המושב, ניתן להתאים את משענת הגב והמושב למבנה גופו של המשתמש. עבור הצרכים הפיזיים של המשתמש כך שהם יספקו תמיכה מיטבית במהלך השימוש בכיסא. ניתן להתאים את מיקום וגובה משענות יד לצורך האישי כדי לשפר את התמיכה והנוחות. ישנן התאמות נוספות שניתן לבצע והכל מתנהל בהתאם לצרכי המשתמש. כך ניתן להבטיח שהוא יספק את הנוחות, התמיכה והנגישות המיטביים לשימוש מתאים בכיסא.

מעבר מהיר אל