כסא גלגלים צר

E1-PNG
כיסא גלגלים הנעה מרכזית צר של SANGO

כיסא הגלגלים הנעה מרכזית הצר הנו כיסא גלגלים ייחודי המקנה פתרון לבתים ולמבנים עם פתחים צרים או מעליות צרות במיוחד, יחד עם יכולות התמרון והסיבוב סביב צירו כיסא הגלגלים נותן מענה מושלם לבעיות אלו.

אחד האתגרים הבסיסיים בעיצוב כיסא גלגלים ממונע הוא הושבה ארגונומית ומיקום. מערכת ההושבה בדגמי SANGO advance הנה מותאמת לנוחות מרבית וניתנת לשינוי והתאמה כך שתתאים לכל מבנה גוף בדיוק ונוחות אופטימלית.

חברת DIETZ Power ומוצריה נבחרו בקפידה כדי שיתאימו ויוכלו לספק מגוון פתרונות למצבי הנהיגה השונים של המשתמש הישראלי מנסיעה במסדרונות צרים ועד נסיעה בשטחים פתוחים ושיפועים שונים.

תכונות המוצר:

 • משקל כולל: 126 ק”ג
 • משקל נשיאה מרבי: 136 ק”ג
 • גלגלים אחוריים: צמיג PU מלא ללא תקרים או צמיג אויר 12 אינץ’ או 14 אינץ’ עם חישוקי סגסוגת
 • גלגלים קדמיים: צמיגים קדמיים 7 אינץ’ או 8 אינץ’ PU מלא ללא תקרים או אויר עם מזלגות מתכת 
 • רדיוס סיבוב: 119 ס”מ
 • מטען: 8אמפר אלקטרוני
 • חגורת אגן אבזם
 • מגוון אפשרויות למשענת הגב המותאמת לצרכי המשתמש
 • רגליות סגסוגת מתכות חזקות מתכווננות עם משטחי כף רגל מפלסטיק חזק או רגלית מרכזית
 • משענות ידיים מרופדות מתרוממות לאחור או שולחניות מרופדות
 • שתי סוללות ג’ל פריקה עמוקה 12 וולט 60 אמפר
מפרט טכני
מידע נוסף
אורך מלא
98 ס"מ
שלדה
פלדה
רוחב מלא
61 ס"מ
מצברים
60 אמפר
זווית מושב
ניתנת לשינוי ידני קבוע/חשמלי
מהירות מקסימלית
6,10,12.5 קמ"ש
עומק מושב
40-55 ס"מ
טווח נסיעה
30 ק"מ
רוחב מושב
42-55 ס"מ
מנוע
2 מנועים 4 פחמים 24 וואט
זיוות משענת גב
ניתנת לשינוי ידני קבוע/חשמלי
בלמים
אלקטרומגנטי אוטומטי
גובה משענת גב
50-57 ס"מ *ניתן להזמין במידות מיוחדות
אחריות
5 שנים על השלדה שנתיים על מערכת החשמל והמנועים שנה על המצברים

כסא גלגלים צר הוא כסא שנועד לשימוש במקומות בהם הפתחים הם צרים. המבנה הקומפקטי והישיבה הארגונומית שלו, מבטיחים נוחות וכושר הסתגלות מיטביים. בכך הכסא מציע נגישות רבה  בסביבה עם שטח מוגבל. העיצוב הקומפקטי מאפשר לתמרן במבנים או בתים בהם הפתחים הם צרים. למרות גודלו של הכסא, הוא מצויד בתכונות רבות המבטיחות נוחות, עמידות ופונקציונליות. 

 

כסא גלגלים צר בנוי לרוב מאלומיניום או טיטניום, אלו חומרים קלים אך חזקים מאוד. בזכות שימוש בחומר זה, הכסא הופך לקל יותר להנעה והובלה. כדי לתת מענה לצרכים האישיים, כסא הגלגלים מציע עומק ישיבה אשר מתכוונן, משענות גב ומשענות יד. כל אלו מספקים תמיכה ונוחות מיטבית. העיצוב הקומפקטי של הכסא מציע יתרונות רבים שמפרים את חיי היומיום של המשתמש:

 • יכולת תמרון – בזכות גודלו, ישנה היכולת לתמרן בסביבה צפופה מה שהופך אותו לאידיאלי עבור סביבות עירוניות ושימוש פנימי.
 • נגישות – הרוחב של הכסא מאפשר למשתמש לנוע בין חללים שאינם נגישים עבור כסאות גלגלים סטנדרטיים. 
 • עצמאות – על ידי מתן גישה למגוון רחב יותר של סביבות, כסא גלגלים צר מקדם את העצמאות של המשתמש והיכולת העצמית שלו. 
 • חברה – ניידות משופרת מאפשרת למשתמש להשתתף באופן מלא בפעילויות חברתיות.

 

העיצוב הקומפקטי והיתרונות הרבים מביאים את כסא הגלגלים לבחירה המובילה. כי אין תחושה יותר מלאה ונעימה עבור המשתמש. כאשר הוא יודע שיחד עם כסא גלגלים צר ניתן לעשות הכל, עצמאית, פונקציונלית וחברית. 

כסא גלגלים טרנזיט

כסא גלגלים טרנזיט הוא כסא קל המיועד להתניידות ובמעבר בפתחים צרים, הוא קל לשימוש, נוח וגמיש. האלמנטים העיצוביים שלו מעניקים עדיפות לניידות, קלות טיפול ונוחות. תכונות המפתח שלו כוללות את החומרים ממנו הוא עשוי; בדרך כלל הוא יהיה עשוי מאלומיניום כדי שיהיה קל להרמה והובלה. גודלו קטן יותר בהשוואה לכיסא גלגלים סטנדרטי. כסא זה נועד למעבר במקומות צרים ולהתאים בקלות לתא המטען ברכב.

העיצוב והפונקציונליות של כסא גלגלים צר מציג מספר יתרונות וביניהם, השימוש המהיר והקל. הוא עוצב לפשטות, כך שפתיחתו תהיה מהירה וקלה. הוא אידיאלי לטיולים ופעילויות ספונטניות. בנוסף, הוא יעיל בניווט בשטחים בהם המעברים הם צרים ופחות נגישים. אך כסא גלגלים טרנזיט לרוב יהיה ידני ולא ממונע, בגלל הפשטות והנוחות. בעקבות כך, הידיות שלו ארגונומיות והגלגלים ניתנים לתמרון כך מופחת העומס הפיזי מהמשתמש.

כסא גלגלים טרנזיט הוא פתרון ניידות אידיאלי המציע נוחות, ניידות וקלות שימוש. הכסא מספק את כל הקריטריונים הנדרשים למעברים חלקים ונוחים. המשתמש יכול לשמור על אורח חיים פעיל גם כאשר ישנם מקומות שאינם נגישים. הייחודיות שלו למעברים צרים ונשיאה קלה ונוחה ברכב, הופכים אותו לבחירה הנכונה. האלומיניום ממנו עשוי הכסא מספק קלות נשיאה וחוזק אשר תורם לאריכות ימים ושמירה על בטיחות המשתמש. העיצוב הקלאסי שלו מאפשר קיפול ופתיחה מהירים, כך שניתן להסיק שהדגש העיקרי הוא בנוחות! הוא נכנס בקלות בתא המטען ומספק את כל התכונות הנדרשות עבור המשתמש למעברים חלקים.

כסא העברה חשמלי

כסא העברה חשמלי הוא פתרון פורץ דרך המשלב נוחות וחדשנות. כסא זה נועד להקל על העברה בטוחה בין משטחי ישיבה שונים. על ידי שילוב של הפונקציונליות של הכסא עם תכונות העברה מיוחדות, כסא זה משפר באופן ניכר את אורח חיי המשתמש. כסא זה מצויד בתכונות מתקדמות שהופכות אותו ליעיל ביותר בסיוע למשתמש. כסא גלגלים חשמלי מצויד במנוע חשמלי רב עוצמה אשר מאפשר תנועה חלקה וללא מאמץ. מה שמפחית את העומס הפיזי על המשתמש.

כסא העברה חשמלי ניתן להתאמה בעזרת שינוי זווית וגובה המשענת והמושב. מעבר לכך, הוא מאוד ידידותיים למשתמש וכולל פקד המאפשר למשתמש להפעיל את הכסא במינימום מאמץ. המסגרת שלו בנויה מחומרים חזקים שמספקים את התמיכה הטובה ביותר בהעברות. בנוסף, חגורות בטיחות, בלמים ומנגנוני הגנה משולבים מבטיחים את בטיחות המשתמש לאורך כל תהליך העברה. כסא גלגלים צר משפר באופן ניכר את איכות חיי המשתמש והמטפל.

כסא העברה חשמלי מציג התקדמות משמעותית בפתרונות ניידות עבור משתמשים עם מוגבלות בניידות. על ידי מתן עצמאות, נוחות וביטחון כסא זה משפר את איכות חייהם ומקל על העומס הפיזי באופן ניכר. ככל שחידושי הטכנולוגיה והעיצוב ממשיכים להתקדם, ניתן יהיה לחולל מהפכה נוספת בניידות ובנגישות עבור מוגבלי הניידות. זהו הפתרון האידיאלי והנכון ביותר עבור המשתמש, לספק נוחות וקלות שימוש עם מיטב התכונות כדי לאפשר זאת. נכון להיום, כסא זה נותן למשתמש את הנוחות, השימוש הקל והידידותי ואת התכונות הנדרשות כדי לקבל את המיטב.

למי יתאים השימוש בכיסא זה?

כסא גלגלים צר נועד לענות על צרכים ספציפיים של אנשים הדורשים יכולת תמרון ונגישות משופרים במקומות צרים. משתמש הגר בחלל קטן או צפוף עם פתחים צרים, מסדרונות וחדרים קטנים. כסא גלגלים סטנדרטי עשוי שלא להתאים לחלל קטן או לפתחים צרים. כמו כן, ישנם סביבות ציבוריות שטרם הונגשו לקהל הרחב. לדוגמא, משתמש אשר צריך להסתובב בסביבה משרדית עם פתח צר שאינו מונגש ומותאם למעבר של כסא גלגלים סטנדרטי.

כסא זה מועיל מאוד למגוון רחב של משתמשים, מילדים וקשישים ועד מוגבלי ניידות זמניים או קבועים. על ידי יכולת התמרון, הנגישות והנוחות כסא גלגלים צר משפר באופן ניכר על אורח חיי המשתמש אשר שומר על פעילות ועצמאות גם בסביבות בן המרחב הוא צר וקטן. התאמת הכסא לכל משתמש הופכת אותו לפתרון האידיאלי עבור כל אחד. במיוחד שהוא ידידותי למשתמש ונוח.

מעבר מהיר אל